Czy Stomil zatrzyma rozpędzoną Sandecję?

W sobotę (6 maja) o godzinie 18. na stadionie im. o. Władysława Augustynka w Nowym Sączu zostanie rozegrany mecz 29. kolejki Nice 1 Ligi, Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn.

Patrząc na tabelę zaplecza Ekstraklasy będzie dominacja jednej drużyny, czyli gospodarzy. Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie w Olsztynie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Sandecja w sobotnim meczu jest murowanym faworytem do zwycięstwa. W zeszłą sobotę odniosła swoje piąte zwycięstwo z rzędu i nadal jest liderem, a od 29 października 2016 r. drużyna jest niepokonana na własnym terenie. Stomil natomiast zawodzi, jeśli chodzi o delegacje – świadczy o tym ich bilans siedmiu meczów wyjazdowych bez wygranej (5 remisów, 2 porażki), a 13 miejsce w 1 Lidze nie jest przypadkiem.

Mecz ten nie powinien sprawić problemów ekipie Radosława Mroczkowskiego. Sandecja ma duże szanse nadal utrzymać na pierwszym miejscu. Trzymajmy kciuki aby Sandecja utrzymała dobrą passę. Pierwszy raz w swej 107-letniej historii może sensacyjnie awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Jak się to wszystko potoczy? Dowiemy się już wkrótce. Wszyscy idziemy na Kilińskiego 47!

Tekst: Filip Tomoń
Fot. Ilustracyjne DTS 24. 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.