Czy menopauzę można przetańczyć? Mamy bilety na spektakl ,,Klimakterium i już”!

Czy menopauzę można przetańczyć? Mamy bilety na spektakl ,,Klimakterium i już”!

Co się dzieje na ,,babskich spotkaniach” zostaje na ,,babskich spotkaniach”. Jednak spektakl ,,Klimaterium i już” w dowcipny i otwarty sposób opowiada o sprawach kobiet jak nikt inny jeszcze w Polsce nie mówił. Co stanie się gdy cztery przyjaciółki spotkają się w butiku? Możemy ułatwić ci poznanie odpowiedzi.

18 listopada br. o godzinie 16:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu dowiemy się czy menopauzę można przetańczyć.
W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Wspaniała komedia – jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce! – zachęcają organizatorzy.
Możemy ułatwić wam wzięcie udziału w tym ,,babskim spotkaniu”. Specjalnie dla naszych czytelniczek mamy aż sześć darmowych biletów na ten spektakl.

Jak je zdobyć? Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć w komentarzu pod postem konkursowym na naszym facebookowym fanpage’u (pojawi się dziś po godz. 17) na następujące pytanie: czego nie może zabraknąć na ,,babskim wieczorze”? Na wasze odpowiedzi czekamy do godziny 15:00 w poniedziałek 30 października. Szczęśliwe zwyciężczynie poinformujemy o tym w wiadomości prywatnej. Następnie informacja ta trafi do organizatorów wydarzenia, od których zwycięscy otrzymają darmowe bilety.

Tym samym zaznaczamy również, bilety wciąż można jeszcze nabyć na następujących stronach: kupbilecik.pl oraz artex.

fot. materiały promocyjne

Czytaj też:

Spaliny w powietrzu czy pod ziemią? Sejmowa większość zgodziła się na wtłaczanie ich pod ziemię. Sądeczanie protestują

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama