Czekasz na przesyłkę? Mogła spłonąć...[FILM]

Wczoraj rano w Nowym Sączu zapalił się samochód przeznaczony do rozwożenia paczek. Niestety, część przesyłek została zniszczona.

Renault2

Do zdarzenia doszło około 9.30 na ulicy Wiśniowieckiego w Nowym Sączu. Jak informują strażacy, paliła się komora oraz przednia część przedziału pasażerskiego samochodu Fiat Fiorino.

Było to auto prywatnej firmy pocztowej.

- W przestrzeni ładunkowej oraz częściowo w przedniej części pasażerskiej znajdowały się paczki, które miały być dostarczone do odbiorców. W wyniku pożaru część paczek uległa spaleniu lub znacznemu nadpaleniu - relacjonują sądeccy druhowie.

Dziś około godziny 10 na ulicy Magazynowej w Nowym Sączu zapalił się się samochód prywatnej firmy pocztowej. Szybka akcja Straży Pożarnej ugasiła płonący samochód

Publicerat av Artur Górski den 10 april 2018

Kierowca opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych i nie skarżył się na żadne dolegliwości.

Płonący samochód wyposażony był w instalację gazową. Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 zabezpieczyli miejsce, ugasili ogień i wynieśli paczki z części ładunkowej samochodu oraz te, które dało się uratować z części pasażerskiej.

Następnie druhowie sprawdzili wnętrze pojazdu oraz komorę silnika za pomocą kamery termowizyjnej. Spalone auto przemieszczono poza jezdnię, gdyż wcześniej utrudniało ruch na drodze.

Nie udało się ustalić przyczyny pożaru.

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.