Relacyjne Ćwiczenia z ks. Janem Kaczkowskim – lektura na Adwent i nie tylko

Relacyjne Ćwiczenia z ks. Janem Kaczkowskim – lektura na Adwent i nie tylko

Adwent nazywany jest często „radosnym czasem oczekiwania”, ale – na litość boską – czy wszystko w Kościele musi być zawsze radosne? – mówił ks. Jan Kaczkowski. Sądeckie Wydawnictwo RTCK właśnie wydało jego „Relacyjne Ćwiczenia”. Możesz je mieć.

Relacyjne Ćwiczenia z ks. Janem Kaczkowskim” to rekolekcyjne ćwiczenia na Adwent, które sądeckie wydawnictwo RTCK przygotowało blisko trzy lata temu podczas prac nad pierwszym audiobookiem ks. Jana Kaczkowskiego pt. „Dość katolipy”. Przez jakiś czas były dostępne w sieci. Teraz można je dostać w formie książkowej.

– Adwent nazywany jest często „radosnym czasem oczekiwania”, ale – na litość boską – czy wszystko w Kościele musi być zawsze radosne? Czy nie może to być choć trochę wytężony czas poważnej refleksji, tęsknoty? I na taki właśnie czas – w skupieniu, w ciszy, w słuchaniu siebie i Boga Was zapraszam – zachęcał ks. Jan Kaczkowski

Specjalnie przygotowane ćwiczenia, poprzedzone niepowtarzalnymi refleksjami ks. Jana, poprowadzą Cię przez analizę najważniejszych relacji Twojego życia, aby pomóc Ci je poprawić i czerpać z nich więcej satysfakcji.

Nie tylko w szczególnym czasie Adwentu, ale przez cały rok!

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwa egzemplarze „Relacyjnych ćwiczeń…”. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które napiszą słowo Adwent pod postem do tego artykułu na Facebooku.

Źródło i fot. RTCK

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.