Czas na ostatnie przygotowania. Zbliża się wielki dzień Ewy

Czas na ostatnie przygotowania. Zbliża się wielki dzień Ewy

Ewa Novel

To ostatnie chwile na przygotowania i szlifowanie finałowego wykonania. Tylko kilka dni dzieli Ewę Novel od wielkiego występu. W najbliższą niedzielę (22 maja) zasiądźmy o 15:15 przed telewizorami, by kibicować sądeczance i wesprzeć ją swoimi głosami w Szansie na sukces.

Ewa zaśpiewa z gwiazdą ,,swojego” odcinka eliminacyjnego, czyli Ireną Santor. Nie zdradza, jaki utwór wykonają, zapewnia jednak, że to piękna piosenka.

Jak zaznacza sądeczanka, repertuar Ireny Santor jest trudny, wymagający i ambitny, ale równocześnie piękny. Ewa po raz pierwszy spotkała artystkę podczas nagrania Szansy na sukces. – Pokochałam panią Irenę i uważam, że drugiej takiej kobiety z klasą nigdy w swoim życiu nie poznałam. Uważam, że jest niesamowita i wiele kobiet powinno się od niej uczyć.

To już ostatnie chwile na przygotowania Ewy do występu finałowego. W ćwiczeniach pomaga jej sądeczanin Krzysztof Szczypuła.

Mimo tego, że ja też uczę śpiewu, to od niego się uczę jak uczyć, ale też on otwiera mi głowę. Mam te swoje nauczone rzeczy, a on zawsze mi pokazuje inne barwy, inną paletę. Rozwijam się dzięki niemu – podkreśla wokalistka.

Przypomnijmy, że w najbliższą niedzielę w „Szansie na sukces” zmierzy się jedenaścioro finalistów. Co ważne, mamy realny wpływ na wynik rywalizacji. O zwycięstwie, a tym samym o możliwości udziału w Debiutach podczas festiwalu w Opolu, zadecyduje liczba SMS-owych głosów. Więc w niedzielę o 15:15 telefony w dłoń!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o życiu i twórczości Ewy Novel, zamieszczonego poniżej. Natomiast więcej artykułów na temat artystki znajdziesz TUTAJ.

fot. Ewa Novel

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.