ĆWICZ POD CHMURKĄ Z INSTRUKTOREM !

Wstęp bezpłatny! Do końca wakacji spotykamy się na otwartej siłowni na osiedlu Zabełcze (obok Szkoły Podstawowej nr 6, za hurtownią Samar) w każdy wtorek i czwartek o godz.:

wsb3
  • 18:00 młodzież,
  • 19:00 osoby starsze.

Wszystkie ćwiczenia w ww. terminach odbywają się pod okiem dyplomowanego trenera personalnego Konrada Gniewka, który pokaże Ci jak i co można zrobić na „siłowni pod chmurką”.

Na zajęcia potrzebujesz wziąć ze sobą wygodny, sportowy strój i buty, wodę, ręcznik oraz pozytywne nastawienie

Przyjdź i zrób coś dla siebie i swojego zdrowia!

 

Konrad Gniewek jest trenerem z pasją, który cały czas sięga po nowe tajniki wiedzy, aby być jak najlepszym w swojej specjalności. Ukończył kurs trenera personalnego, instruktora pływania oraz przeszkolił się z pierwszej pomocy w renomowanej firmie „Emergency First Response”. W czasach szkolnych zdobył wicemistrzostwo Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych, był wielokrotnym finalistą Ogólnopolskich Zawodów Lekkoatletycznych oraz wielokrotnym mistrzem województwa małopolskiego w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych.
Od najmłodszych lat sport jest jego pasją, sprawia mu radość i motywuje do działania. Na co dzień możesz trenować pod jego okiem w klubie
Fitness Station.

 

 

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]