Coś więcej niż Liga Mistrzów. Oto lśniący obiekt Zamczyska Marcinkowice [ZDJĘCIA]

Coś więcej niż Liga Mistrzów. Oto lśniący obiekt Zamczyska Marcinkowice [ZDJĘCIA]

zamczysko

Czy może być coś piękniejszego w amatorskim futbolu, niż traktowanie własnego klubu jak coś ważniejszego od Ligi Mistrzów? W Marcinkowicach ponownie udowodnili, że dla dobra Zamczyska można wykonać każdą pracę.

– Po kilku latach starań i stopniowej modernizacji infrastruktury klubowej, stadion w Marcinkowicach doczekał się oświetlenia. Od przeszło dwóch tygodni zawodnicy mogą trenować w godzinach wieczornych na oświetlonym stadionie co bardzo ułatwia przeprowadzenie zajęć zarówno dla grup młodzieżowych jak i drużyny seniorów – informują przedstawiciele klubu Zamczysko.

Przedstawiciele zarządu klubu wyrażają także wdzięczność względem osób, które pomogły w realizacji zadania.

Z tego miejsca chcemy bardzo podziękować panu wójtowi Gminy Chełmiec Bernardowi Stawiarskiemu, pani dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej Katarzynie Dudczyk, panu radnemu Gminy Chełmiec Tadeuszowi Lisowi, Sołectwu Marcinkowic na czele z panią Sołtys Elżbietą Horowską a także panu Wiesławowi Kmiecikowi, właścicielowi firmy, która wykonała prace instalacyjne oświetlenia w ekspresowym tempie. Bez tych Państwa nie udałoby się zrealizować tak ważnej dla Nas inwestycji

Czytaj także: Oświadczenie Jana Kosa. Blackbird odstąpił od umowy na budowę stadionu w Nowym Sączu

Fot: DG / Zamczysko Marcinkowice

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama