Dziś do Nowego Sącza przyjechała ogromna, czerwona ciężarówka Coca – Coli czyli służbowe auto ogólnopolskiej kampanii „Podaruj radość jak Mikołaj”. Od godziny 16 do 20 można robić sobie selfie przy samochodzie, a przy okazji – włączyć się w akcję pomocową.

Każdy zarejestrowany kod ma równowartość 1 PLN.

































































































































































































































