Łęka. Nie żyje kierowca quada. Odwołano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Łęka. Nie żyje kierowca quada. Odwołano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

straż, interwencja

Państwowa Straż Pożarna w Nowym Sączu otrzymała zgłoszenie, z którego wynika, że doszło do wypadku z udziałem kierowcy quada w miejscowości Łęka. Na miejsce zdarzenia udały się dwa zastępy strażackie. Obligatoryjnie zawiadomienie otrzymała Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Pierwsze informacje mówią o śmierci kierowcy quada.

Zdarzenie potwierdza w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

– Zgłoszenie zostało przyjęte o godzinie 17:49. Wynika z niego, że miało dojść do wypadku z udziałem kierowcy quada. W drodze jest zastęp JRG 1 Nowy Sącz oraz OSP Siedlce. Ze zgłoszenia wynika, jakby osoba kierująca quadem miała być poszkodowana, więc obligatoryjnie zawiadomienie otrzymała także Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego – mówi dyżurny operacyjny PSP Nowy Sącz w rozmowie z portalem DTS24.

AKTUALIZACJA (GODZINA 18:20): Kierowca quada nie żyje. – Tak, mogę potwierdzić, że dostaliśmy zgłoszenie. Było też wzywane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ale finalnie zostało odwołane. Około 35-letni mężczyzna zmarł. Na miejscu byli już obecni medycy. Rozpoznano zgon. Na miejscu jest obecna Policja. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane – mówi w rozmowie z naszą redakcją komendant PSP Nowy Sącz st. bryg. Paweł Motyka.

Czytaj także: Dlaczego Mateusz Borek przerwał studia w Nowym Sączu? Odpowiadamy (plus zdjęcia)

Fot: ilustracyjne

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama