Co się dzieje z Filipem Piszczkiem? Trener zdjął go z boiska po 30 minutach!

Były napastnik Sandecji Nowy Sącz a obecnie ekstraklasowej Cracovii Filip Piszczek notuje ciężki początek sezonu w ekipie „Pasów”.

wsb3

23-letni snajper w 7 meczach bieżącej kampanii ekstraklasy nie zdobył nawet bramki. A już w ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko Zagłębiu w Sosnowcu (1:1) Piszczek został zdjęty z boiska przez trenera Michała Probierza raptem po... półgodzinie gry.

- Szkoda, że na boisku nie jest jak w szkole i nie można zgłosić nieprzygotowania. Nie przez przypadek zdjęty z boiska po dwóch kwadransach – tak jego występ ocenił Przemysław Franczak z „Gazety Krakowskiej”.

Czytaj również: Mecz Sandecji przełożony. Powodem powołanie do reprezentacji

Piszczek w bieżącym sezonie zdobył jedną bramkę w barwach krakowskiego klubu – w meczu pierwszej rundy Pucharu Polski z ROW-em 1964 Rybnik (3:1).

Sam piłkarz nie chce komentować swojej sytuacji w klubie z ulicy Kałuży. Znany jest bowiem ze swojej antypatii do kontaktów z dziennikarzami.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl archiwum

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.