CIEMNO, PRAWIE NOC. MAMY DLA WAS BILETY!

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra. Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas…

wsb3

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

CIEMNO, PRAWIE NOC

 

Już jutro (tj. 22 marca) do polskich kin trafi ekranizacja bestsellerowej powieści Joanny Bator pt. "Ciemno, prawie noc".

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i podaj w komentarzu, która ze znanych Ci polskich powieści kryminalnych powinna zostać zekranizowana i uzasadnij swój wybór.

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (22 marca) do godz 10.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Zaproszenie można zrealizować w terminach:

  • 22 PIĄTEK 14:30, 21:00
  • 23 SOBOTA 14:30, 21:00
  • 24 NIEDZIELA 14:30, 21:00
  • 25 PONIEDZIAŁEK 14:30, 21:00
  • 26 WTOREK 14:30, 21:00
  • 27 ŚRODA 14:30, 21:00
  • 28 CZWARTEK 21:00

Zapraszamy do zabawy!

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.