Łącko: siła uderzenia wyrwała koło samochodu

Samochodami, które zderzyły się w Łącku, podróżowały łącznie cztery osoby, w tym 9-letnie dziecko. Gdy na miejsce przybyli strażacy, dziewczynka była już pod opieką załogi karetki pogotowia ratunkowego. Pozostałe osoby uczestniczące w wypadku nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00.

wsb3

- W wyniku uderzenia samochód osobowy marki Audi A3 odbił się od pojazdu marki Seat Toledo i zatrzymał się w rowie, miedzy ulicą a potokiem. Natomiast samochód osobowy marki Seat znajdował się na jednym pasie jezdni z rozbitym tyłem oraz wyrwanym tylnym prawym kołem - relacjonują funkcjonariusze PSP.

Strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Łącko zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach i kierowali ruchem drogowym.

- Pasażerka Seata po zbadaniu przez załogę karetki została odprowadzona przez członka rodziny do domu. Po odjeździe karetki, zastęp z JRG nr 2 Nowy Sącz zakończył działania, a na miejscu pozostała OSP Łącko oraz patrol Policji, którego funkcjonariusze prowadzili czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia - informują strażacy.

Kiedy policjanci zakończyli pracę, Seat został usunięty na pobocze drogi.

fot. PSP w Nowym Sączu

FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.