Trzyletnia Amelka i jej mama zostały odnalezione

Aktualizacja: Dzisiaj (8 marca). W okolicach Środy Wielkopolskiej policja odnalazła 3-letnią Amelkę oraz jej mamę Natalię. Zarówno mama jak i dziewczynka czują się dobrze. Ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Sprawcy uprowadzenia zostali zatrzymani, jednym z nich był ojciec dziecka. 

*****************************************************************************************

W całej Polsce policjanci prowadzą poszukiwania 3-letniej Amelki i jej mamy Natalii. Dzisiaj (7 marca) około 10:00 zostały uprowadzone sprzed bloku przy ul. Hallera 47 w Białymstoku. W związku z tym, w kraju wprowadzono Child Alert, czyli system natychmiastowego rozpowszechniania wizerunku zaginionego dziecka za pośrednictwem wszystkich dostępnych mediów. 

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, iż sprawcami porwania byli dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy wepchnęli Amelię i jej matkę do samochodu marki Citroen. Pojazd ten po jakimś czasie został porzucony i odnaleziony przez funkcjonariuszy.

Trzyletnia dziewczynka ma niebieskie oczy i jasne włosy. W momencie uprowadzenia była ubrana  w różową kurtkę, szarą czapkę z pomponem, szare spodnie i granatowe buty.

Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych.

Źródło/fot: Komenda Główna Policji/
Child Alert 

Facebook, 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.