Chełmiec: zderzenie osobówki i samochodu ciężarowego. Jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj około 13:30 przy skrzyżowaniu ulic Magazynowej oraz Marcinkowickiej w Chełmcu samochód ciężarowy najechał na tył auta osobowego. Kierowca osobówki trafił do szpitala.

wsb3

- Pojazdami podróżowali sami kierowcy. Kierujący samochodem osobowym znajdował się wewnątrz pojazdu i uskarżał się na dolegliwości, drugi kierowca nie zgłaszał żadnych - relacjonują strażacy.

Uszkodzone samochody znajdowały się częściowo na jezdni, a częściowo na chodniku. Z ciężarówki wyciekł płyn chłodniczy i dostał się do studzienki ściekowej.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili kwalifikowanej pomocy osobie poszkodowanej. Mężczyzny nie wyciągano z samochodu, aby nie narazić go na wychłodzenie.

- Załoga karetki Pogotowia ratunkowego, przybyła na miejsce zdarzenia przebadała osobę poszkodowaną i zabrała ją do szpitala na dalsze badania. Na miejscu zdarzenia pozostał patrol Policji, który prowadził czynności dochodzeniowe - informują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

fot. PSP w Nowym Sączu

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.