Chełmiec. Siła uderzenia wyrwała koło. Jednego z kierowców nie było na miejscu

Chełmiec. Siła uderzenia wyrwała koło. Jednego z kierowców nie było na miejscu

Chełmiec kolizja

Na ulicy Marcinkowickiej w Chełmcu zderzyły się dwa samochody osobowe: Peugeot oraz Alfa Romeo. Do zdarzenia doszło wczoraj (25 grudnia) około godziny 19:00.

Samochodem marki Peugeot podróżowały dwie osoby. Żadna z nich nie zgłaszała dolegliwości, jednak zostały przebadane przez załogę karetki pogotowia ratunkowego. Nikt nie trafił do szpitala. Natomiast w momencie przybycia służb na miejscu nie było już kierowcy ani żadnego pasażera drugiego pojazdu. Alfa Romeo stała na chodniku, a częściowo na poboczu i była zamknięta na klucz, dlatego strażacy nie mogli odłączyć w niej akumulatora.

Funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu zabezpieczyli teren, odłączyli klemy akumulatora w aucie marki Peugeot, kierowali wahadłowo ruchem i dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

– Jeden pojazd został przekazany właścicielce, a drugi funkcjonariuszowi Policji. Strażacy pozostawili do dyspozycji policjantów trzy stożki ostrzegawcze – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Do tematu powrócimy.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Szczawnik. W świąteczny wieczór w domu wybuchł pożar

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.