Cały świat pobiegnie, pomaszeruje, pojedzie na rowerach dla Julii z Krasnego Potockiego

Cały świat pobiegnie, pomaszeruje, pojedzie na rowerach dla Julii z Krasnego Potockiego

Cel: 40 tysięcy. Dziś (4 maja) jest 965 zł. Wierzymy, że uda się zebrać znacznie więcej niż określono w celu tegorocznego Biegu po Uśmiech. Każda złotówka zainwestowana zostanie w ratowanie życia nastolatki z Krasnego Potockiego – Julki Bodziony. Życiu Julii zagraża złośliwy guz mózgu.

Pierwszymi symptomami choroby były bóle głowy i poranne wymioty. Diagnozę postawiono w 2018 roku i natychmiast wskazano operację. Podczas operacji guz został częściowo usunięty, jednak Julia przestała mówić i chodzić. Dzięki intensywnej rehabilitacji udało się przywrócić mowę, z funkcjami ruchowymi nadal jest problem.  Tak gdzie jest problem pojawiają się zwykle dobrzy ludzie, którzy i tym razem uruchomili swoje moce… Społeczność akademicka nowosądeckiej Wyższej Szkoły Biznesu zadedykowała Julii tegoroczną – dziewiątą edycję akcji Run4aSmile. Zapisy na bieg, który odbędzie się 4 czerwca już trwają. Można zarezerwować dla siebie miejsce na liście startowej do 31 maja do godz. 23:59.

Można zapisać się na jedną z dwóch  form biegu w formule tradycyjnej, która odbędzie się w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu lub  w formule e-rywalizacji w dniach 4-5 czerwca 2022 w dowolnym miejscu na świecie.

Opłatę startową można uiścić blikiem poprzez specjalnie do tego celu stworzoną platformę.
Ważne! Słowo: „bieg” w nazwie imprezy traktujemy jako metaforę – choć główną aktywnością uczestników imprezy w jej tradycyjnej formie jest bieganie, nie trzeba bezwarunkowo biegać. Można również wystartować na rowerze, na rolkach, z kijkami nordic walking.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  • Co robimy: biegniemy, maszerujemy, jedziemy na rowerach, rolkach, czy deskorolkach, w parkach, lasach, po ścieżkach rowerowych, bieżniach w naszych domach, ogrodach i na balkonach po uśmiech Julii 🙂
    oraz imprezy towarzyszące (koncert na dachu WSB-NLU zakończony pokazem laserów, turniej szachowy w WSB-NLU)
  • Gdzie: dowolne miejsce na Ziemi, Miasteczko Galicyjskie i Skansen,  WSB-NLU w Nowym Sączu
  • Kiedy: 04-05 czerwca 2022r.
  • Kto: Wszyscy, którzy chcą pomóc!
  • Goście specjalni:  WKRÓTCE
  • Cel:  zebrać fundusze, które w całości zostaną przeznaczone na kosztowne leczenie  i rehabilitację 13-letniej  Julii Bodziony podopiecznej Stowarzyszenia SURSUM CORDA
Więcej informacji na stronie: www.bieg.wsb-nlu.edu.pl

 

O wydarzeniu pisaliśmy w tekście:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.