Były prezydent Polski przyjedzie do Nowego Sącza

Były prezydent Polski Bronisław Komorowski zawita wkrótce do Nowego Sącza. Będzie honorowym gościem Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University.

Uroczystość odbędzie się  w czwartek, 10 października. Rozpocznie się o godzinie 11:00.

TLENOTERAPIA

Polityk, historyk, a zarazem Prezydent RP w latach 2010-2015, wygłosi inauguracyjny wykład "Szanse polskich przedsiębiorców w obliczu rywalizacji Stanów Zjednoczonych i Chin o supremację gospodarczą nad światem".

- Pośród zaproszonych gości znajdą się studenci i absolwenci WSB-NLU wraz z rodzinami, politycy, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz miasta i stowarzyszeń oraz lokalni działacze - informują przedstawiciele uczelni.

Jak dodają, gala na której między innymi powitani zostaną nowi studenci, przebiegać będzie w stylu amerykańskim. W trakcie wydarzenia zaplanowano także Inaugurację Dziecięcego Uniwersytetu I wieku WSB-NLU.

fot. Biuro Bronisława Komorowskiego

BrowarSylwester2

5 comments

  1. Duduś 10 Październik, 2019 at 02:07 Odpowiedz

    czyli będzie wykład o wyższości polskiego bigosu nad amerykańskim i chińskim. Zaproście jeszcze Bolka, albo najlepiej „3 tenorów: – Bigosa, Donosa i Ochlaptusa. Mądrzej nie będzie, ale przynajmniej śmieszniej.

  2. Kozin z Bazin 10 Październik, 2019 at 15:43 Odpowiedz

    Dobrze potem posprawdzajcie wszystkie rzeczy na stanie..by cos nie powynosił jak z pałacu prezydenckiego:) zwłaszcza obrazy posprawdzajcie 🙂

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.