Były piłkarz Sandecji opuści Cracovię i trafi do 1. ligi?

24-letni Adrian Danek, który latem zamienił Nowy Sącz na Kraków podpisując kontrakt z Cracovią nie znalazł uznania w oczach trenera Michała Probierza.

WSB2020

Sympatyczny zawodnik, w elicie jako gracz Sandecji jej podstawowy piłkarz, w barwach „Pasów” zanotował dotąd dwa występy: nieco ponad 20 minut w lidze i ponad pół godziny w starciu Pucharu Polski.

Czytaj również: Piłka nożna. Czwartoligowiec pozyskał piłkarzy z Ameryki Południowej!

Danek pewnie grałby częściej, wszak Probierz dał mu szansę występu już w pierwszej kolejce Lotto Ekstraklasy tego sezonu, ale właśnie po 22 minutach meczu ze Śląskiem Wrocław zwichnął rękę i naderwał w niej więzadła po nieszczęśliwym upadku na murawę. Stracił przez to trzy miesiące.

Pierwsza ekipa Cracovii w styczniu wybrała się na obóz do Turcji, ale w kadrze próżno było szukać Adriana Danka. Piłkarz został w Polsce i trenował z grupą, która nie pojechała na zgrupowanie.

Teraz ten prawy obrońca lub skrzydłowy ma odejść na wypożyczenie do pierwszej ligi. Mówi się o GKS-ie Tychy, jedenastej sile zaplecza elity.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.