Piłka nożna. Czwartoligowiec pozyskał piłkarzy z Ameryki Południowej!

Glinik Gorlice, po rundzie jesiennej dziewiąty zespół czwartej ligi grupy małopolskiej wschodniej, podpisał kontrakty z dwoma zawodnikami z Ameryki Południowej.

Renault2

- Santiago Alejandro Casallas Zuluaga, tak brzmi pełne nazwisko 21-letniego Kolumbijczyka, który wraz z 19-letnim Guilherme Henrique Da Silva pochodzącym z Brazylii od dziś będą wzmocnieniem drużyny Glinika Gorlice – napisano 16 lutego na łamach witryny gksglinik.pl.

Pierwszy z tego duetu, jako skrzydłowy, występował wcześniej w Tigres Futbol Club. Z kolei jego brazylijski kolega jest byłym pomocnikiem Amparo Atletic Club.

Czytaj również: Piłkarze Sandecji lepsi od Górnika Zabrze w… tajnym meczu

Zarówno Santiago, jak również Guilherme przed związaniem się z gorlickim klubem trenowali kilka dni z zespołem. Wystąpili w kilku sparingach ekipy Daniela Dawca. W meczu z FK Gerlachov zdobyli po golu, zaś z Przełęczą Dukla trafił Santiago.

- W imieniu klubu życzymy samych sukcesów sportowych i miłego pobytu w naszym klubie i liczymy na udaną rundę wiosenną – brzmi fragment dalszej części komunikatu na gksglinik.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Glinik Gorlice

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.