Piłka nożna. Czwartoligowiec pozyskał piłkarzy z Ameryki Południowej!

Piłka nożna. Czwartoligowiec pozyskał piłkarzy z Ameryki Południowej!

Glinik Gorlice, po rundzie jesiennej dziewiąty zespół czwartej ligi grupy małopolskiej wschodniej, podpisał kontrakty z dwoma zawodnikami z Ameryki Południowej.

Santiago Alejandro Casallas Zuluaga, tak brzmi pełne nazwisko 21-letniego Kolumbijczyka, który wraz z 19-letnim Guilherme Henrique Da Silva pochodzącym z Brazylii od dziś będą wzmocnieniem drużyny Glinika Gorlice – napisano 16 lutego na łamach witryny gksglinik.pl.

Pierwszy z tego duetu, jako skrzydłowy, występował wcześniej w Tigres Futbol Club. Z kolei jego brazylijski kolega jest byłym pomocnikiem Amparo Atletic Club.

Czytaj również: Piłkarze Sandecji lepsi od Górnika Zabrze w… tajnym meczu

Zarówno Santiago, jak również Guilherme przed związaniem się z gorlickim klubem trenowali kilka dni z zespołem. Wystąpili w kilku sparingach ekipy Daniela Dawca. W meczu z FK Gerlachov zdobyli po golu, zaś z Przełęczą Dukla trafił Santiago.

W imieniu klubu życzymy samych sukcesów sportowych i miłego pobytu w naszym klubie i liczymy na udaną rundę wiosenną – brzmi fragment dalszej części komunikatu na gksglinik.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Glinik Gorlice

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.