Były gracz Sandecji, obecnie asystent trenera: „Wstawałem o 6 rano, wracałem po 17”

Na łamach oficjalnej witryny internetowej Sandecji Nowy Sącz ukazał się wywiad z Pawłem Nowakiem, asystentem trenera Tomasza Kafarskiego. Rozmowę przeprowadził Krzysztof Rosłoński z biura prasowego „biało-czarnych” (czytaj całość).

wsb3

Na stwierdzenie, że nie jest to dla Pawła Nowaka pierwszy pobyt w Sandecji, gdyż kilka lat temu był jej piłkarzem, ten odpowiedział.

Czytaj również: Sędzia oświadczył się… na meczu A klasy! Zobacz WIDEO

- Racja, jestem zatrudniony w tym klubie nie po raz pierwszy. Większość wie, że grałem w Sandecji przez sześć miesięcy. Wówczas przyszedłem do klubu w związku z pewnymi sprawami rodzinnymi, a chciałem jeszcze pograć na wysokim poziomie. Treningi i codzienny pobyt w Nowym Sączu zajmowały jednak sporo czasu, a wciąż przez większość dni tygodnia mieszkałem w Krakowie. Wstawałem o 6 rano, wracałem po 17. To zminimalizowało przebywanie z najbliższymi. Odszedłem za porozumieniem stron, a złożyło się na to kilka czynników – zdradził.

Czytaj również: Sandecja jest teraz lepsza niż w tym sezonie, gdy awansowała do ekstraklasy! Suche fakty

Paweł Nowak jest znany głównie z występów w Cracovii oraz Lechii Gdańsk. W ekstraklasie rozegrał 237 meczów, w których zdobył 24 gole. Piłkarzem Sandecji był w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013 oraz jesienią 2013/2014.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Archiwum Sandecja.com.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.