Poseł Patryk Wicher otwiera biuro. Była premier Beata Szydło również będzie w nim urzędować

Beata Szydło, Marta Mordarska, Politycvy PiS

Poseł ,,Prawa i Sprawiedliwości” Patryk Wicher dzisiaj (8 lutego) oficjalnie otwiera swoje biuro poselskie w Nowym Sączu. Urzędować w nim będą również pełnomocnik okręgu nr 14, a zarazem marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski, senator Wiktor Durlak, a także europoseł Beata Szydło. Była premier rządu miała pojawić się na sobotnich uroczystościach, jednak ze względów zdrowotnych odwołała wizytę. 

PROTKASA1

Otwarcie nastąpi o godzinie 16.00. Poświęcenie siedziby mieszczącej się przy dworcu PKP (ul. Kolejowa 15) planowane jest na 16.15, po nim uczestnicy przejdą na hol główny dworca PKP, aby oficjalne przywitać gości honorowych na czele z byłą szefową Rady Ministrów.

Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka datków na rzecz odbudowy spalonej siedziby Koła Gospodyń Wiejskich w Baranowcu. Dla przybyłych gości poczęstunek przygotują panie z KGW z gminy Łabowa. W biurze będzie można podziwiać prace Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu, jak i makietę sądeckiego dworca przygotowaną przez Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei.

Fot. arch. Paweł Biskup 

Barnowiec: miejsce, w którym biło serce wioski strawił ogień. Ludzie chcą je odbudować

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]