Niech ZEW SIĘ BUDZI z 33 trzysta!

1 i 2 maja w Cisnej, w sercu Bieszczad, spotkają się pasjonaci muzyki, podróży i natury.  Tak jak natura budzi się do życia po zimie, tak nas porwie energia dzikiej muzyki. Zgodnie z tradycją festiwal rozpocznie się koncertem o świcie 1 maja – otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca wschodzącymi nad górami” – kuszą organizatorzy. 

Jest szansa, aby na  imprezie – w roli wykonawców pojawili się NASI  LUDZIE z jakże wymowną nazwą zespołu: 33-300.

33-trzysta może zagrać w lokalizacji 38-607  a Ty możesz się do tego przyczynić!

Na trzy miesiące przed festiwalem ogłoszono konkurs dla młodych zespołów pod hasłem “odkrycia ZEW 2020” . Każdy z Was może wybrać kapelę, która rozgrzeje publiczność w Cisnej.

Pod poniższym linkiem możecie zagłosować na sądecką grupę biorącą udział w konkursie.

Odkrycia ZEW 2020

Wśród osób które oddadzą głos i pochwalą się tym pod postem, linkującym to niniejszej informacji na naszym profilu na Facebooku rozlosujemy najnowszą płytę i koszulkę 33 trzysta.

Czas start! Konkurs rozstrzygniemy za tydzień – w piątek 14 lutego.


Nazwa zespołu to nic innego jak kod pocztowy miasta, skąd pochodzą – Nowy Sącz. Powstali na przełomie lutego i marca 2014r. Inspiracje do tworzenia tekstów i muzyki znajdują w otaczającej ich rzeczywistości. W zwykłych sprawach często związanych z ich ukochanym i znienawidzonym miastem. Ale teksty nie są proste, nie są historiami napisanymi wprost. Zespół pozostawia możliwość interpretacji i próby indywidualnych poszukiwań. Do chwili obecnej zespół ma za sobą dziesiątki koncertów i festiwali W sierpniu 2015 33 Trzysta zakwalifikowali się i wystąpili na małej scenie podczas Cieszanów Rock Festiwal. W listopadzie 2015 na świat wychodzi pierwsze dziecko w postaci płyty EP pt. „Ucieczka”. Krążek dystrybuowany na koncertach spotyka się z ciepłym przyjęciem. Miłe słowa recenzji płyną też od Radia Underground które płytę obejmuje patronatem medialnym, Płyta ciekawa nie tylko ze względu na walory muzyczne, gdyż grafikę na okładkę projektuje znany rzeszowski malarz Mirosław Rusinek. Zespół pracuje nadal intensywnie, owocem czego jest zaproszenie trójek na scenę viva kultura podczas POLAND ROCK FESTIWAL. Mimo tak wytężonej pracy w październiku 20019 nakładem lou&rocked boys na światło dzienne wychodzi LP pod tytułem “ucieczka”. Trójki nie osiadają na laurach przygotowując w całej Polsce jedenaście koncertów jesiennej trasy promocyjnej . Docenieni przez poważne zespoły sceny rockowej często pokazują się na koncertach u boku FARBEN LEHRE czy THE ANALOGS. A to dopiero początek naszej przygody 🙂

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.