Bukowiec. Tablice w rezerwacie zniszczone przed montażem

Bukowiec. Tablice w rezerwacie zniszczone przed montażem

rezerwat Bukowiec, zniszczone tablice

W rezerwacie ,,Diable skały” w Bukowcu (gmina Korzenna) miały pojawić się nowe tablice informacyjne. Niestety, ktoś zniszczył je, zanim na dobre zostały zamontowane. Sprawą zajmie się policja.

Nowe tablice z opisem fauny i flory znajdującej się w rezerwacie miały zastąpić poprzednie, mocno wyeksploatowane już oznakowanie na ścieżce edukacyjnej. Ich montażem zajęli się dzisiaj pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Korzenna. Zamieścili plansze na metalowych słupkach, które następnie mieli osadzić w ziemi. Pojechali po beton i nie spodziewali się tego, co zastaną po powrocie.

W trakcie około dwugodzinnej nieobecności pracowników nieznany sprawca ukradł jedną z tablic, a drugą powyginał tak, że nie nadaje się już do użytku. Konieczne będzie ponowne wykonanie oznakowania, co obciąży budżet gminy.

– Stanisław Przychocki, prezes PUK, powiadomił o sprawie policję. Ktokolwiek posiada informacje, które mogłyby pozwolić ustalić sprawców kradzieży i zniszczenia wspólnego mienia powinien skontaktować się z posterunkiem policji w Korzennej – apelują przedstawiciele Urzędu Gminy Korzenna.

fot. UG Korzenna

Czytaj też: Co zgłaszają Sądeczanie przez Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa?

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.