Buduj, urządzaj, remontuj. Mój dom jest moją twierdzą

Tradycyjnie, jak co roku jesienią, przygotowaliśmy dla Państwa nasz dodatek specjalny „Buduj, urządzaj, remontuj”. Co ciekawe ten trudny rok upływa dla branży budowlanej pod znakiem prawdziwego boomu. To widać zresztą na naszych łamach.

Nowe wielkopowierzchniowe sklepy i markety budowlane otwierające się ze swoją ofertą w Nowym Sączu są najlepszym przykładem, jak wielkie są potrzeby lokalnego rynku w tym zakresie. Jeśli w tych niełatwych czasach sądeczanie na czymś oszczędzają, to z całą pewnością nie na tym, co uznają za najważniejsze dla swojego bezpieczeństwa i komfortu. Dom, jego otoczenie, wnętrze oraz wyposażenie w najlepsze i najwygodniejsze dostępne rozwiązania, to niewątpliwie priorytet wielu sądeckich rodzin. Z oferty firm branży budowlanej działających na naszym rynku łatwo wyczytać, co stanowi jest ważną kwestią dla bardzo wielu sądeckich rodzin – wygoda, funkcjonalność, trwałość, energooszczędność. Gdyby na bazie rozwiązań oferowanych przez wyspecjalizowane firmy handlowe i producentów z branży budowlanej próbować napisać motto roku 2020, to chyba najbliższej sądeczanom do słynnego powiedzenia Anglików: „My home is my castle”.

W niepewnych czasach potrzebujemy odrobiny pewności, a solidny dom daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilności w szybko zmieniającym się świecie. Cieszymy się, że oferta naszego budowlanego wydania pokazuje szerokie możliwości budowania i wyposażania – na każdą kieszeń. Z naszych obserwacji wynika, iż rezygnacja z tegorocznych zagranicznych wakacji nie była dla wielu sądeckich rodzin karą i dolegliwością. Większość potraktowała wakacje w domu jako szansę i okazję do poprawy komfortu życia. No, bo skoro mój dom ma być moim zamkiem, niech zatem będzie twierdzą, która potrafi się oprzeć wszelkim przeciwnościom.

Numer przeczytasz bezpłatnie on-line na stronie:

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.