Brutalnie potraktował psa, wszystko uwieczniły kamery. Szuka go Policja [WIDEO]

Jak podaje portal Limanowa.in do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek około godziny 15.30 w Limanowej obok budynku remizy OSP przy ul. Łososińskiej. Mężczyzna podjechał samochodem, wysiadł z niego i otworzył bagażnik. Potem uderzył zwierzę znajdujące się w środku i wyszarpał je z pojazdu. Idąc w kierunku budynku kopnął czworonoga.

Dziennikarze limanowskiego portalu informują, że Policja przyjęła zawiadomienie i prowadzi czynności dochodzeniowo-śledcze, które mają ustalić tożsamość sprawcy znęcania się nad psem. Mężczyzna zostanie pociągnięty do odpowiedzialności.

wsb3

Mamy nadzieję, że szybko sprawiedliwości stanie się zadość. Trudno nam pojąć, że w cywilizowanym świecie zdarzają się jednostki, które żywe istoty traktują jak worek treningowy. Drodzy Czytelnicy, uwrażliwiajcie swoich bliskich na takie sytuacje, bo one ciągle się zdarzają.

Początkiem marca kobieta zapakowała szczenię do worka foliowego i wyrzuciła do kontenera na śmieci. Tego dnia temperatura sięgała -20 stopni. Zwierzęciu groziła pewna śmierć. Sprawczyni zdarzenia usłyszała zarzuty i grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności. 

Źródło: Limanowa.in
FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.