Brutalne, nocne zabójstwo w Kobylance. Ofiarą 25-letni mężczyzna

Brutalne, nocne zabójstwo w Kobylance. Ofiarą 25-letni mężczyzna

policja, morderstwo

Dziś w nocy w Kobylance doszło do zabójstwa. Nie żyje 25-letni mężczyzna – mieszkaniec Gorlic. Na miejscu cały dzień pracuje policja i prokuratura, która bada okoliczności zdarzenia. Policja prowadzi czynności również na jednym z gorlickich osiedli. Na ten moment wiadomo tyle, że mężczyzna zmarł w szpitalu.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach asp. sztab. Gustaw Janas poinformował w rozmowie z naszą redakcją, że z racji na dobro śledztwa nie są na ten moment udzielane żadne informacje.

– Na obecną chwilę nie udzielamy żadnych informacji w sprawie. Jest to na tyle świeże zdarzenie, że nie mogę mówić o szczegółach – oznajmił w rozmowie z portalem DTS24 asp. sztab. Gustaw Janas, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Podobne stanowisko zajęła Barbara Cisło z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, która podkreśliła, że decyzja o braku informowania mediów wynika z decyzji prokuratora prowadzącego śledztwo.

– Jeżeli ktokolwiek mógłby teraz udzielić jakichkolwiek informacji to może to być prokurator. Zgodnie z jego decyzją my mamy zakaz wypowiadania się w tej sprawie. Nie możemy zdradzać żadnych szczegółów. Informacja jest tylko taka, że doszło do zabójstwa. Mężczyzna w wieku 25 lat został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł – mówi w rozmowie z portalem DTS24 Barbara Cisło z KWP Kraków.

Mieszkańcy powiatu gorlickiego zastanawiali się dzisiaj czy krążący nad ich domami helikopter może mieć związek z dramatycznym zdarzeniem. Nasza redakcja otrzymywała zapytania czy możliwe jest to, że sprawca zabójstwa jest poszukiwany. – Mamy na terenie helikopter, ale nie został on dzisiaj podniesiony do działań w sprawie zabójstwa, o którym mowa – dodaje Barbara Cisło.

Czytaj także: Nowy Sącz. Punkt informacyjny Krakowskiego Parku Technologicznego już otwarty (zdjęcia)

Fot: info112

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama