Briefing prasowy. Przedstawiciele Miasta i Sandecji spotkali się z dziennikarzami (audio + foto)

Briefing prasowy. Przedstawiciele Miasta i Sandecji spotkali się z dziennikarzami (audio + foto)

Sandecja, briefing

Dziś w sądeckim Ratuszu odbyło się spotkanie radnych miasta Nowy Sącz i zarządu klubu Sandecja. Z kolei po zapowiedzianym przez prezydenta Ludomira Handzla spotkaniu (za zamkniętymi drzwiami) odbył się briefing prasowy.

Przed dziennikarzami stanęli: wiceprezydent Nowego Sącza Artur Bochenek, prezes Sandecji Miłosz Jańczyk, przewodniczący Rady Nadzorczej Łukasz Morawski, trener Sandecji Tomasz Kafarski oraz Dawid Ogórek (Akademia Sandecja).

W trakcie rozmów z dziennikarzami pojawiły się m.in. wątki sportowe. Trener Tomasz Kafarski przyznał, że choć sytuacja w tabeli nie jest najlepsza, postara się zrobić co w jego mocy, aby utrzymanie w I lidze wywalczyć. Ogólnikowe rozmowy dotyczyły także przyszłości klubu. Prezes Miłosz Jańczyk deklarował, że będą czynione starania, aby drużyna była opierana na zawodnikach, którzy wychowują się w Sandecji. Podkreślano także fakty, o których od dawna wiadomo: sytuacja finansowa klubu jest stabilna, brak kominów płacowych. Przebieg spotkania dostępny do odsłuchania poniżej.

PONIŻEJ ZAPIS AUDIO Z DZISIEJSZEGO BRIEFINGU

Czytaj także: Krużlowa Wyżna. Biegowy sukces uczniów. Najlepsi w województwie. 5 miejsce w Polsce (zdjęcia)

Fot: Adrian Maraś

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama