Bramy, których jakość trwa. Z WIŚNIOWSKI Service Care to możliwe!

Bramy, których jakość trwa. Z WIŚNIOWSKI Service Care to możliwe!

Wiśniowski Service Care

Marka Wiśniowski wprowadza nową jakość usług przeglądy konserwacyjne wykonywane przez Techników Serwisu samego producenta. Każdy wie, że samochód wymaga regularnych przeglądów. Nie inaczej jest w przypadku bram garażowych i wjazdowych, użytkowanych w posesji czy obiektach przemysłowych. Niezależnie od warunków pracy, produkty te potrzebują regularnego przeglądu konserwacyjnego dla długotrwałego funkcjonowania. Z myślą o swoich klientach, firma WIŚNIOWSKI startuje z ofertą regularnej opieki serwisowej dla odbiorców indywidualnych i biznesowych.

 

Dla Twojego spokoju i komfortu

Oferta przeglądów konserwacyjnych w ramach programu WIŚNIOWSKI Service Care dla klienta indywidualnego to pewność spokojnego użytkowania produktów marki przez lata. Wszystkie prace wykonywane są przez certyfikowanych Techników Serwisu firmy WIŚNIOWSKI. Po każdym przeglądzie klient zyskuje 6-miesięczną gwarancję na przeprowadzone działania i produkt gotowy na sezon.

Biznes, który nie przemija

Zgodnie z wytycznymi norm wszystkie urządzenia, w tym bramy przemysłowe, wymagają przeglądu konserwacyjnego co najmniej raz w roku. Pakiety umów serwisowych dla klientów biznesowych w programie WIŚNIOWSKI Service Care oferują indywidualne rozwiązania przygotowane, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom każdego obiektu przemysłowego. Obsługa w ramach WIŚNIOWSKI Service Care to gwarancja niekończącej się jakości produktów marki i pewność sprawnego funkcjonowania dla Twojego biznesu.

Zadbamy o Twoją bramę

– Prawdziwe życie naszych produktów zaczyna się po ich zamontowaniu. Systematyczna konserwacja i opieka serwisowa w ramach WIŚNIOWSKI Service Care to gwarancja spokojnego użytkowania produktów przez wiele lat – mówi Łukasz Zieliński, Dyrektor Serwisu w firmie WIŚNIOWSKI. By podkreślić nieprzemijającą jakość bram objętych opieką serwisową WIŚNIOWSKI Service Care, identyfikacja wizualna oferty wykorzystuje matematyczny symbol nieskończoności.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Artykuł partnera

Przeczytaj również: WIŚNIOWSKI z czterema nagrodami TOPBuilder 2022

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.