Bramkarz rywala Sandecji: „Do Nowego Sącza jedziemy po 3 punkty”

Bramkarz rywala Sandecji: „Do Nowego Sącza jedziemy po 3 punkty”

Dziś o godzinie 19.10 w Nowym Sączu miejscowa Sandecja podejmie Miedź Legnicę. Spotkanie odbędzie się w ramach 2. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Podopieczni trenera Dominika Nowaka, którzy w pierwszej serii gier tylko bezbramkowo zremisowali z Odrą Opole, teraz chcą zainkasować komplet „oczek”. Miedź jest jednym z głównych kandydatów do awansu na szczebel ekstraklasy. W przypadku legniczan mowa o szybkim powrocie, bowiem jeszcze w ub. kampanii rywalizowali właśnie w elicie.

Czytaj również: BOKS. RYWAL SĄDECZANINA ANDRZEJA SOŁDRY NIE ŻYJE. „MIAŁ OGROMNE PROBLEMY W WIĘZIENIU”

Teraz czeka nas mocna Sandecja, później derby z Chrobrym, a kolejne trzy spotkania rozegramy na wyjazdach. W dodatku również na trudnych terenach. To sprawia, że musimy punktować od samego początku – zauważa bramkarz Miedzi Łukasz Załuska (wypowiedź dla oficjalnej strony internetowej klubu miedzlegnica.eu).

Plan na ten sezon jest jeden i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Chcemy awansować, więc na każdy mecz – bez względu czy u siebie, czy na wyjeździe – wychodzimy tylko i wyłącznie, by odnieść zwycięstwo. Jeśli nie uda się wygrać, to nie będziemy zadowoleni. Także w piątek jedziemy po trzy punkty i zamierzamy wrócić z pełną pulą ma nadzieję ten doświadczony 37-letni bramkarz.

Cała rozmowa dostępna TUTAJ.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. miedzlegnica.eu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama