Bociański w towarzystwie Anthonego Joshuy. Sądeczanin walczy dziś w Londynie (zdjęcia)

Bociański w towarzystwie Anthonego Joshuy. Sądeczanin walczy dziś w Londynie (zdjęcia)

Sądecki pięściarz Daniel Bociański z klubu Golden Team od kilkudziesięciu godzin jest w Londynie. Wieczorem wystąpi na prestiżowej gali w O2 Arenie. Zmierzy się z Johnem Hedgesem. W walce wieczoru do ringu wejdzie też Anthony Joshua, który stanie twarzą w twarz z Jermanie Franklinem. Wydarzenie ogłaszaliśmy kilkanaście dni temu – TUTAJ.

Daniel Bociański miał już okazję rywalizować w Anglii. Rok temu na stadionie Wembley konfrontował się z Tommym Furym. Dziś jego rywalem będzie John Hedges (7-0, 2 KO). Jak dostrzega portal interia.pl, faworytem starcia jest Brytyjczyk. – Anglicy twierdzą, że Bociański ma być łatwą przeprawą dla 20-letniego talentu z Harlow. Niemniej jednak doświadczenie przemawia za pięściarzem znad Wisły – czytamy w dzisiejszej zapowiedzi.

Razem z Danielem Bociańskim w Londynie jest między innymi trener Jerzy Galara. Panowie podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami z utytułowanymi bokserami: Delboyem Chisorą czy Anthonym Joshuą. Fotografie prezentujemy w poniższej galerii. Transmisja online z dzisiejszej gali będzie dostępna w naszym kraju tylko na jednej platformie.

Czytaj także: Emocjonująca końcówka pojedynku Sandecja – Skra. Wypowiedzi trenerów oraz zdjęcia

Fot: GT PRO / Daniel Bociański / Jerzy Galara

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama