Bociański vs Hedges podczas gali DAZN w Londynie. Zdecydował werdykt sędziów (zdjęcia)

Bociański vs Hedges podczas gali DAZN w Londynie. Zdecydował werdykt sędziów (zdjęcia)

Bociański, Hedges, fight, walka, Golden Team

Sądeczanin Daniel Bociański przegrał na punkty z niepokonanym dotychczas Johnem Hedgesem podczas gali DAZN w O2 Arenie Londyn. Polak (czerwone spodenki) dzielnie stawiał opór utalentowanemu Brytyjczykowi. Zawodnik gospodarzy był niezwykle aktywny, miał w sobie dużo luzu. Zakontraktowany na 8 rund pojedynek zakończył się decyzją sędziów.

Pojedynek mógł się podobać. Obydwaj zawodnicy zaprezentowali dobry, aktywny boks. Hedges szczególnie w 6. rundzie wykazał się sporą ilością trafionych ciosów. Ale już w następnym starciu Bociański potrafił się odgryźć kilkoma atakami, które rywal mocno odczuł. Trener Jerzy Galara służył dobrymi wskazówkami, które podczas transmisji były słyszalne. Bociański pokazał hart ducha i dużą dozę determinacji. Jak to w boksie bywa – chcąc pokonać zawodnika gospodarzy, trzeba go znokautować. To się nie stało. Sędziowie wskazali tym samym punktowe zwycięstwo Johna Hedgesa. Sądecki pięściarz udowodnił jednak, że DAZN nie przypadkowo zaprasza go do rywalizacji na tak wielkich galach. Coraz liczniejsza publiczność w O2 Arenie oczekuje teraz walki wieczoru, w której Anthony Joshua zmierzy się z Jermanie Franklinem.

Czytaj także: Bociański w towarzystwie Anthonego Joshuy. Sądeczanin walczy dziś w Londynie (zdjęcia)

Fot: youtube / matchroom boxing

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama