Biegonice Składy: otwarcie z góralskim przytupem

To było huczne święto budowlańców i majsterkowiczów. Tłumy zaproszonych gości oraz klientów wzięly udział w uroczystym poświęceniu i przecięciu wstęgi w nowym sklepie firmy Biegonice Składy.

Dla gości przygotowano wiele atrakcji. Każdy klient, który kupił choćby jednego gwoździa otrzymał od firmy prezent. Co pół godziny organizowane były konkursy. Było też czego posłuchać. Dzisiejszą uroczystość uświetniła swoim występem kapela góralska Ciupaga – finaliści dziewiątej edycji telewizyjnego show Mam Talent. 

Od dziś można korzystać z 2000 m2 powierzchni handlowo-magazynowej, wygodnego parkingu i wydzielonych stref na załadunek i odbiór zakupionych towarów.

Biegonice Składy to firma, która od wielu lat pomaga sądeczanom budować i remontować domy oraz mieszkania. 25 lat doświadczenia w branży i budowania relacji z klientami zwieńczyło wybudowanie nowej, okazałej siedziby firmy przy ul. Węgierskiej 148, a dzisiejszy dzień był ukoronowaniem ciężkiej pracy właścicieli firmy oraz wszystkich pracowników.

– Jest to dla nas bardzo uroczysty dzień. Otwarcie nowej siedziby to duże wyzwanie.  Jesteśmy do państwa dyspozycji. Zapraszamy na zakupy – powiedział podczas uroczystości prezes, Stanisław Nieć, prezes Biegonice Składy.

Budynek poświęcił ks. Piotr Lisowski, proboszcz parafii pod wezwaniem św. Wawrzyńska w Biegonicach. Firma otrzymała również Medal Polonia Minor przyznany przez marszałka Małopolski Jacka Krupę. W imieniu sejmiku województwa złożył go na ręce prezesa i właścicieli Stanisław Pasoń.

– Należy się wam, bo jesteście dobrzy, a będziecie jeszcze lepsi – dodał wręczając nagrodę.

– To uroczystość, która promuje polską, a przede wszystkim sądecką przedsiębiorczość. Miasto Nowy Sącz i Sądecczyzna to zagłębie przedsiębiorców i pracowitości. Życzę, abyście się nadal rozwijali, podejmowali nowe inicjatywy i aby klienci byli zadowoleni ze współpracy z wami –  powiedział Marek Pławiak wręczając właścicielom firmy cegłę symbolizującą rozwój firmy oraz list gratulacyjny.

W samoobsługowym sklepie Biegonice Składy można kupić nie tylko to, co niezbędne do budowy, wykończenia czy remontu, ale również wszystko to, czego potrzebujemy na co dzień w domu ogrodzie, warsztacie czy altanie. Od 2008 roku firma jest udziałowcem grupy PSB, co daje możliwość zaopatrywania się u najlepszych producentów i dostawców.

Oferta firmy kierowana jest zarówno dla dużych jaki i małych klientów. Dewizą firmy jest przede wszystkim indywidualne podejście do klienta.

Budujesz i wyposażasz swój dom? Zajrzyj do nowej siedziby Biegonice Składy!

 


 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.