Biegnij z nami po uśmiech Julki Bodziony!!!

Biegnij z nami po uśmiech Julki Bodziony!!!

Run 4 A smile

Już po raz dziewiąty społeczność akademicka WSB-NLU serdecznie zaprasza do udziału w Run 4 a Smile, czyli biegu po uśmiech. Run 4 a Smile to akcja dobroczynna, której głównym punktem jest IX Międzynarodowy Bieg Charytatywny. W tym roku w dniach 4– 5 czerwca 2022 uczestnicy pobiegną po uśmiech 13-letniej Julki Bodziony, u której u której w 2018 r. lekarze zdiagnozowali guza mózgu. Zapraszamy do uczestnictwa w biegu, ale również do udziału w innych wydarzeniach towarzyszących, takich jak licytacje, Turniej Szachowy, Koncert w Sądeckiej Winiarni, czy też Summer Sącz Festival w WSB-NLU w dniach 10-11 czerwca 2022. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie i rehabilitację Julki, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda, w ramach programu Chepomagac.org.

Projekt Run 4 a Smile realizowany jest rokrocznie od 2014 roku przez społeczność akademicką WSB-NLU, wraz z organizacjami partnerskimi oraz przy wsparciu darczyńców i sponsorów. Trzonem wydarzenia jest bieg charytatywny dla dzieci i dorosłych. Fundusze zebrane podczas akcji przeznaczane są na cele charytatywne – zasilają konto wybranego podopiecznego Stowarzyszenia SURSUM CORDA. Projekt staje się coraz bardziej rozpoznawalny w regionie, rośnie liczba uczestników akcji, jak również dochód zebrany, który w całości jest przeznaczany na cele dobroczynne. Podczas ubiegłorocznego wydarzenia, pomimo niekorzystnej sytuacji, związanej z epidemią koronawirusa, udało się z sukcesem zorganizować event i zebrać 50.000 zł. dla Marysi Zwolińskiej.

Run 4 a smile 2022

IX Międzynarodowy Bieg charytatywny odbędzie się w tradycyjnej formule, w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu oraz w formie e-rywalizacji w dniach 4-5 czerwca 2022r. Do 31 maja 2022, na stronie https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Index trwa rejestracja:

  • na bieg w Miasteczku Galicyjskim w dniu 4 czerwca 2022r. w różnych kategoriach biegowych (bieg główny 4 km z pomiarem czasu i klasyfikacją; bieg dla dzieci z pomiarem czasu dla trzech pierwszych osób)
  • na e-rywalizację sportową, polegającą na pokonania dowolnej liczby kilometrów biegnąc, maszerując, jadąc na rowerze, rolkach, czy deskorolkach, w parkach, lasach, po ścieżkach rowerowych, bieżniach w naszych domach, ogrodach i na balkonach w pierwszy weekend czerwca 2022 w dowolnym miejscu na Ziemi
  •  na turniej szachowy w holu budynku C w WSB-NLU w dniu 5 czerwca 2022r.

Gorąco zachęcamy do rejestracji, gdyż tylko osoby, które zarejestrują się i wpłacą cegiełkę w wysokości 20 zł na stronie https://pomagamy.sc.org.pl/run-4-a-smile/ mają zagwarantowany pakiet startowy w Miasteczku Galicyjskim, a w nim kupon na wodę mineralną, kiełbaskę i słodką niespodziankę. Wszystkie dzieci i dorośli (w miarę możliwości) uczestniczący w biegu tradycyjnym otrzymają na mecie pamiątkowe medale. Każda wpłata indywidualna, zostanie przemnożona dzięki hojności sponsorów. W Miasteczku Galicyjskim czeka nas moc atrakcji, takich jak animacje dla dzieci (malowanie twarzy, zabawy na skakańcu), szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przeprowadzone przez Ratownika Medycznego Krzysztofa Olejnika, turniej Darta, czy też pokazy taneczne i grillowanie.

Wszystkie zarejestrowane osoby, które nie mogą pojawić się w Miasteczku Galicyjskim, a chcą wziąć udział w biegu w dowolnym miejscu na Ziemi, otrzymają elektronicznie numer startowy, a po wrzuceniu wyników na stronę biegową, pamiątkowy medal do wydruku.

Zachęcamy też gorąco do wzięcia udziału. w SUMMER SĄCZ FESTIVAL, wydarzeniu wieńczącym tegoroczną edycją Run4aSmile, a równocześnie będącym kolejnym eventem w ramach świętowania 30-lecia naszej Uczelni. 10 i 11 czerwca 2022r wystąpią na scenie na terenie kampusu WSB-NLU gwiazdy takie jak SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI | LOŻA MASORZA – DELAGATURA + BU oraz JOTOSKLEJA i NITA!

W ramach Run4aSmile przeprowadzone zostaną również licytacje przedmiotów na aukcji internetowej Facebook, które dodatkowo zwiększą dochód z akcji. Zbiórka i licytacja jest przeprowadzona przez Stowarzyszenie Sursum Corda.

Nagrody:

  •  najważniejsza nagroda to uśmiech Julki 🙂
  •  specjalne nagrody otrzymają uczestnicy, którzy:

1. Zwyciężą w biegach w różnych kategoriach dla dzieci w Miasteczku Galicyjskim;

2. Przebiegną dystans 4 km  w najkrótszym czasie (online lub w Miasteczku Galicyjskim) – dotyczy tradycyjnej lub e-rywalizacji

3. Przebiegną/ przejdą najdłuższy dystans (w czasie maksymalnie 4 godzin ) – dotyczy e-rywalizacji;

4. Przejadą najdłuższy dystans na rowerze/rolkach/deskorolkach (w czasie maksymalnie 4 godzin ) – dotyczy e-rywalizacji

5. Prześlą w wydarzeniu na FB najciekawsze zdjęcie z rywalizacji wraz z pozdrowienia dla Julki #run4asmiledlaJulki bądź #biegpouśmiechJulki  – wygrywa zdjęcie, które zdobędzie najwięcej lajków.

Wszelkie informacje na temat uczestnictwa w biegu dostępne są na stronie: http://bieg.wsb-nlu.edu.pl/

Link do zbiórki, dla uczestników biegu, ale też wszystkich, którzy chcą wesprzeć Julkę i jej Rodzinę: https://pomagamy.sc.org.pl/run-4-a-smile/

Zapraszamy do:

Run 4 A smile
Przeczytaj również: 50.000 zł dla Marysi Zwolińskiej w ramach 8. edycji Run 4 a Smile, czyli biegu po uśmiech, organizowanej przez społeczność akademicką WSB-NLU

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.