50.000 zł dla Marysi Zwolińskiej w ramach 8. edycji Run 4 a Smile, czyli biegu po uśmiech, organizowanej przez społeczność akademicką WSB-NLU

50.000 zł dla Marysi Zwolińskiej w ramach 8. edycji Run 4 a Smile, czyli biegu po uśmiech, organizowanej przez społeczność akademicką WSB-NLU

Z rekordowym wynikiem zakończyła się 8. edycja projektu Run 4a Smile, czyli Biegu po uśmiech, organizowanego przez społeczność akademicką Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis Uniwersity we współpracy z wieloma organizacjami. W tym roku podczas akcji charytatywnej zbierano na leczenie i rehabilitację 5 letniej Marysi Zwolińskiej, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda, chorej na białaczkę limfoblastyczną.

Przedłużająca się epidemia koronawirusa oraz związane z nią restrykcje powodowały wiele trudności w planowaniu całego przedsięwzięcia. Dopiero na dwa tygodnie przed wydarzeniem można było podjąć decyzję o powrocie do tradycyjnej formuły biegowej w Miasteczku Galicyjskim. Biorąc jednak pod uwagę wciąż obowiązujące obostrzenia, a przede wszystkim dbając o bezpieczeństwo uczestników, zaproponowaliśmy różnorodne formy udziału w akcji i wsparcia Marysi oraz jej rodziny. W najśmielszych marzeniach nie sądziliśmy, że akcja zakończy się tak wielkim sukcesem – mówi koordynator projektu dr Justyna Sokołowska – Woźniak. Przyjęliśmy ostrożnie za cel zgromadzenie funduszy w wysokości 30.000 zł. (w 7. edycji udało się zebrać 35.000 zł dla Stasia Gołębia), a marzył nam się wynik 40.000 zł. Dlatego tak bardzo cieszymy się z rekordowej sumy 50.000 zł., która zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację Marysi Zwolińskiej.

Na dochód z akcji sumują się cegiełki z wpłat indywidualnych uczestników rywalizacji sportowych, cegiełki od darczyńców i sponsorów (wszelkie wpłaty od sponsorów zasiliły konto Marysi Zwolińskiej, jako pomnożenie cegiełek indywidualnych uczestników) oraz dochód z licytacji przeprowadzonych na portalu Facebook (w sumie wystawionych zostało około 90 rzeczy). Wszelkie koszty organizacji wydarzenia zostały pokryte przez organizatora – Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University.

Biegać i pomagać można było zarówno w Miasteczku Galicyjskim, jak i w dowolnym miejscu na ziemi, dzięki udziałowi w rywalizacji online. Pomimo deszczowej pogody, w sobotnie przedpołudnie uczestnicy 8. edycji Run 4 a Smile licznie stawili się na starcie biegu w Miasteczku Galicyjskim. W klasyfikacji biegu głównego najlepszymi okazali się Darko Bąba i Ewa Brzeska. Odnosząc się do skali przedsięwzięcia, uczestnicy biegu online pokonywali dowolną liczbę kilometrów biegnąc, maszerując, jadąc na rowerze, rolkach, deskorolkach, a nawet wózkach, w parkach, lasach, po ścieżkach rowerowych w całej Polsce, ale i świecie, między innymi w Finlandii, Irlandii, Japonii, Ukrainie, USA, Kanadzie, Kazachstanie, we Włoszech, czy Szwajcarii. Uczestnicy biegu online mieli też okazję aby świętować swój udział podczas spotkania w wiacie w Feleczynie, gdzie oprócz grillowania, można było pogawędzić oraz wziąć udział w konkursie przygotowanym przez gospodarzy obiektu, czyli Nadleśnictwo w Nawojowej, a następnie posłuchać koncertu zespołu Verb i Violki Marcinkiewicz. Przygotowaniem posiłku dla uczestników zajęły się panie z koła gospodyń wiejskich z gminy Łabowa. Świętować można było również na imprezie wieczornej w WSB-NLU gdzie na dachu w budynku C odbył się koncert ,na którym wystąpili: Violka Marcinkiewicz, Kordian Cieślik, T.F.B. /The Freedom Birds/ oraz Zespół MANCHESTER. Po koncercie miał miejsce wyjątkowy pokaz laserów z użyciem efektów specjalnych, który zapewnił niezapomniane wrażenia z unikalnego i spektakularnego widowiska z użyciem najwyższej jakości sprzętu. Koncert, jak i całe wydarzenie prowadził Krzysztof Witowski, o nagłośnienie zadbała Fabryka Dźwięku, a o sprawy techniczne związane z transmisją zespół IT WSB-NLU.

Dla tych, którzy woleli połączyć gimnastykę ciała i umysłu albo zastąpić wysiłek fizyczny intelektualną formą rywalizacji w niedzielę 6 czerwca odbył się turniej szachowy. Turniej został przeprowadzony w dwóch grupach. W grupie A (urodzeni w 2002 roku i starsi) zwyciężył Marek Michalik, a w grupie B (urodzeni w 2003 roku i młodsi) zwyciężył Maciej Smaga.

Akcja nie zakończyłaby się tak wielkim sukcesem, gdyby nie determinacja organizatorów oraz zaangażowanie ogromnej liczby osób, którzy włączyli się w nią w różnym charakterze. W tym miejscu organizatorzy serdecznie dziękują każdemu, kto dołożył cegiełkę i wsparł akcję charytatywną 8. edycji Run 4 a Smile.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę uczestników, partnerów, którzy pomogli w organizacji wydarzenia oraz darczyńców i sponsorów za wsparcie akcji finansowo lub rzeczowo, patronów honorowych i patronów medialnych za promowanie wydarzenia, artystów występujących podczas koncertu, wolontariuszy za poświęcenie czasu i pomoc w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu, Feleczynie, podczas koncertu i turnieju szachowego w WSB-NLU i oczywiście dziękujemy władzom Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University za wszechstronną pomoc i pokrycie kosztów organizacji naszego wydarzenia. Wszystkim uczestnikom rywalizacji sportowych należą się również wielkie brawa, a zwycięzcom gratulacje.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marek Kwiatkowski – Starosta Nowosądecki, Ludomir Handzel – Prezydent Miasta Nowego Sącza, Marta Słaby – Wójt Gminy Łabowa oraz Bernard Stawiarski – Wójt Gminy Chełmiec, z której pochodzi Marysia Zwolińska. Patronat medialny objęli: Dobry Tygodnik Sądecki, Regionalna Telewizja Kablowa RTK, Radio Eska, Twój Sącz, Sądeczanin, Miasto.NS, Krynica.TV, Starosądeckie.info, a wsparcia medialnego udzielili: RMF MAXXX, Radio Kraków Nowy Sącz, Radio WAWA, NTV Nasza Telewizja Sądecka. Wszystkim organizatorzy serdecznie dziękują.

W tym miejscu organizatorzy kierują serdeczne podziękowania w stronę organizacji, sponsorów i darczyńców, którzy, mimo trudnych dla nich czasów, zdecydowali się na wsparcie Run 4 a Smile 2021 – 8 edycja, za dzielenie się dobrem, które jak wiemy, zawsze wraca.

PARTNERZY, SPONSORZY i DARCZYŃCY Run4aSmile 2021

  •  Partnerzy i współorganizatorzy Biegu 2021:

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Instytut Badań i Komercjalizacji WSB-NLU Sp. z o.o., Stowarzyszenie Sursum Corda , Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział Beskid, Business Misja, Kryniczanka – Naturalna Woda Mineralna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu (MOSiR), Nadleśnictwo Nawojowa, Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro, Fundacja Młodzież Edukacja Przyszłość, Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A., Rowerem po górach, RTCK – Rób To Co Kochasz , Instytut Diagnostyki, Opiniodawstwa i Pomocy Psychologicznej WSB-NLU, Rada Uczelniana WSB-NLU, Program Erasmus+, Studenckie Forum Business Centre Club Nowy Sącz, Dziecięcy Uniwersytet I-go Wieku.

 

  •  Sponsorzy i darczyńcy strategiczni  Biegu 2021:

Niepubliczne Domowe Przedszkole Integracyjne, ABAK Biuro Rachunkowe, PPL Koral,  Fundacja NEWAG S.A, Fitness Centrum Chełmiec , Spóźniony Słowik.

  •  Sponsorzy i darczyńcy 2021:

Drukarnia NETRIUM, Zet Transport Sp. z o.o.  , SKILLEDBIKE Sp. z o.o.,  Gold Drop Domek na przełęczy, FAKRO Sp. z o. o , Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIEK, Litwiński Transport-Sprzęt-Budownictwo Sp. z o.o.,  Motylex Firma ogólnobudowlana, Salon fryzjerski MORAŃSCY, Hotel Ibis Styles Nowy Sącz, Studio Meble Design, Laskopol sp. j, Tradycja Fabryka Okien, ENTO – car detailing, KSS Klęczany, Słotwiny Arena, Klub HALNY, Hotel Perła Południa, Stacja Narciarska TYLICZ.ski, Strefa 52 Męcina Paintball, PIWNICZANKA Sp.P,  pufy.pl, Cartel Barber, Yoko Clinique Gabinet Medycyny Estetycznej, Grupa Novum sp. z o. o. sp. k., Biuro Nieruchomości Invest Home, Hymen Fotowoltaika, Centrum rekreacji OLIMP WSB-NLU, Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs Katarzyna Barth, Jubiler Cupicha, EstéeDeri Faustyna Gruca, Piekarnia Cukiernia Tęgoborze, JUMP MANIA Park Trampolin, Piekarnia NIKA, Awangarda Hair&Beauty, Krown Polska  (Nowy Sącz), Mariposa Med-Spa, Kubuś – sklep z zabawkami, Cursed Tattoo & Piercing, Agencja reklamowa IT ART, Cama Shopping, Ann’s makeup&craft, Mila Professional, Fale Loki Koki , Bosa – szkoła jogi , Camellia Gabinet Pielęgnacji Dłoni i Stóp, Firma Cukierniczo Gastronomiczna “GRZEŚ”, Zakład Masarski Dariusz Kmak  oraz firma Jarzmik Przetwórstwo mięsa.

Bez współpracy i udziału różnych osób organizacji nie byłoby Biegu po Uśmiech!

Artykuł sponsorowany

To działo się wszędzie – od Nowego Sącza po Jokohamę. Run 4 a Smile dla Marysi. 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.