Biegnij, pomagaj i wygrywaj! Zbliża się "Run 4 a smile"! Biegniemy dla Dawidka

Uwaga biegacze: szykujcie buty! Już po raz kolejny społeczność Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu zaprasza na Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile. Biegając będzie można pomóc choremu Dawidkowi, który na leczenie i rehabilitację potrzebuje 16 tysięcy złotych. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji, a wśród nich koncert kapeli góralskiej Ciupaga oraz zespołu The Sunflowers.

wsb3

Dawidek ma trzy latka i potrzebuje pomocy do walki ze skutkami przepukliny oponowo - rdzeniowej na kręgosłupie. Dzięki rehabilitacji zaczyna ruszać nóżkami. Aby mógł kiedyś normalnie chodzić -potrzebuje rehabilitacji. Ze względu na schorzenia czekają go wizyty u neurologa, urologa, nefrologa, ortopedy i kosztowna rehabilitacja.

Dawidek ma dużą szansę aby wyzdrowieć, ale aby tak się stało, nie wolno zaniedbać leczenia, a więc nie ma mowy o oczekiwaniu na terminy jakie obowiązują przy zabiegach refundowanych przez NFZ.

Potrzebne jest 16 tysięcy złotych, ale liczy się każdy grosz podarowany przez ludzi, którzy zdecydują się podbiec i pomóc dziecku w walce o zdrowie. Do akcji włączyło się już ponad 40 firm, wśród nich znaleźli się również : WIŚNIOWSKI, FAKRO i NEWAG.

Bieg odbędzie się 1 czerwca (sobota) w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu, a zgłoszenia zawodników przyjmowane są do się 19 maja 2019 roku.

Wśród licznych atrakcji jest ciekawa nagroda dla pierwszego studenta WSB-NLU, który dobiegnie do mety. Otrzyma on bon edukacyjny o wartości 500 zł do wykorzystania na uczelni. 

 

KOMORA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.