Bosy biegacz z życiowym rekordem!

Sądecki biegacz, Ambasador Nowego Sącza, Karol „Bosy Wirus” Trojan wystartował ostatnio w Koral Maratonie. Impreza odbywała się w ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju.

wsb3

Nasz reprezentant tradycyjnie spisał się wyśmienicie. - Ustanowił rekord życiowy biegnąc boso na dystansie maratońskim (42,195 km) osiągając czas 3 godzin 48 minut i 11 sekund. Dało mu to dziesiątą lokatę w kategorii wiekowej, 35. miejsce wśród mężczyzn i 40. w klasyfikacji Open.

Czytaj również: SANDECJA PO 8. KOLEJCE. JAK BYŁO WCZEŚNIEJ? NAWET W ELICIE... LEPIEJ

- Cóż znaczyłyby zawody, gdyby nie Oni: Zawodniczki i Zawodnicy, Kibice, Wolontariusze, Organizatorzy? Na pewno nie byłyby takimi jakimi są, czyli pełnymi spotkań towarzyskich ze Znajomymi, czasem spędzonym z kibicującą Rodziną, areną do dzielenia się swoim doświadczeniem, miejscem, w którym „na żywo” można porozmawiać z Biegaczkami i Biegaczami z „światowego czuba”, okazją, aby poznać „nowe Twarze” - można przeczytać na stronie internetowej „Bosego Wirusa”.

Po więcej – relację i zdjęcia – zapraszamy TUTAJ

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. archiwum sportowca. Na zdjęciu Karol ze swoim z tatą

KOMORA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.