Bezpłatna prenumerata w nagrodę

Bezpłatna prenumerata w nagrodę

Absolutnym i bezkonkurencyjnym ulubieńcem „Brukowca” w 2018 r. pozostanie Grzegorz Fecko. Aż żałujemy, że rok się kończy, bo jakoś nie możemy się z radnym rozstać i przez te długie zimowe tygodnie będzie nam trochę brakowało jego facebookowej weny.

No bo jak radnego Fecki nie lubić, skoro zawsze wrzuci do sieci coś smakowitego, a my to sobie szybko wyłowimy, pogrilujemy i już mamy pożywny kąsek, który możemy rzucić na pożarcie złaknionej mocnych wrażeń publiczności. Zresztą sami Państwo popatrzcie na to zdjęcie – prawdziwy Lach sądecki, z dziada pradziada sądeczanin, jedyny taki, który otwarcie kultywuje obyczaje ojców. Szacun Panie Grzegorzu, gdyby nie to zdjęcie, młode pokolenia sądeczan dawno by zapomniały, jak nasi dziadkowie ubierali się od święta i w niedzielę. Na takie prezenty mogliśmy liczyć co tydzień. Ale co tam strój lachowski. Popatrzcie Szanowni Państwo na stronę 2. Nasze czujne reporterki przyłapały Grzegorza Feckę na gorącym uczynku! W trakcie wtorkowej sesji czytał dts24, a konkretnie, to śledził na bieżąco naszą relację z sesji w Internecie. Aż chciałoby się powiedzieć – czytał o sesji u nas, bo w realu chyba własnym oczom nie wierzył.

Dogłębnie wzruszeni zaufaniem, jakim obdarzał nas radny, postanowiliśmy ufundować dla niego specjalną, bezpłatną, całoroczną prenumeratę „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” na 2019 r. Z dostawą do domu gratis! A co, mamy gest!

Czytaj „Dobry Tygodnik Sądecki” – kliknij i pobierz bezpłatnie cały numer:

Reklama