Bezpieczne Wakacje 2019 – zajęcia z piłki nożnej, zabawy i konkursy [Zdjęcia]

To były udane wakacje na sportowo! W ramach cyklu „Bezpieczne Wakacje 2019” w Nowym Sączu, Akademia Młodych Orłów (AMO) we współpracy z Miastem Nowym Sącz zaprosiła dzieci na bezpłatne zajęcia z piłki nożnej. Nie zabrakło też zabaw i konkursów.

WSB2020

Wydarzenie zostało objęte patronatem prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Zajęcia prowadził doświadczony szkoleniowiec, koordynator AMO Andrzej Kuźma.

- Dziękuję Panom Marcinowi Rojnie dyrektorowi MOSiR i Dawidowi Dumanie z MOS w Nowym Sączu za pomoc w organizacji zajęć. Osobne podziękowania należą się również Pani Agnieszce Łobodzińskiej-Obrzut z sekretariatu prezydenta za pomoc w zorganizowaniu dla dzieci drobnych upominków z Urzędu Miasta Nowy Sącz. To był pożyteczny czas – mówi trener Kuźma.

Czytaj również: PIŁKA NOŻNA. POLSKI SUPERTALENT Z HISZPANII ZAGRA W STARYM SĄCZU!

Zajęcia piłkarskie odbyły się w dwóch ostatnich tygodniach wakacji. W treningach brały udział grupy „skrzatów”, „żaków” oraz „orlików”. Łącznie w zajęciach uczestniczyło ponad 80 dzieci.

Podczas zajęć przez ostatnie dwa tygodnie wakacji, trener koordynator Andrzej Kuźma przy pomocy trenera Jacka Ruchały zorganizował oprócz gry w piłkę nożną, liczne konkursy i zabawy z piłką. Były zatem żonglerka, rzuty karne i tory przeszkód. Każde dziecko na zakończenie wakacyjnych zajęć otrzymało od Dyrektora MOSiR Marcina Rojny drobne upominki przekazane przez Urząd Miasta.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: A.Kuźma

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.