Beata Szydło odwiedzi region. Poseł Janczyk prosi o ,,niezawodne przybycie” na stadion

W najbliższą sobotę (13 czerwca) była premier rządu Beata Szydło odwiedzi Limanowszczyznę, a później Nowy Sącz. Spotkanie przedwyborcze odbędzie się pod hasłem: ,,Łączy nas Polska – rozmowy o Polsce”. 

Wizyta europoseł rozpocznie się o godzinie 15:00 w Laskowej na stadionie sportowym w centrum miejscowości. – Proszę o niezawodne przybycie – apeluje na swojej oficjalnej stronie poseł ,,Prawa i Sprawiedliwości” Wiesław Janczyk.

O godzinie 17 była premier uda się do swojego biura poselskiego w Nowym Sączu, które mieści się w budynku dworca PKP. Tam odbędzie się spotkanie z mieszkańcami miasta, a po nim konferencja prasowa, na którą zostali zaproszeni dziennikarze.

Beata Szydło w 2015 roku była szefową kampanii Andrzeja Dudy i doprowadziła go do zwycięstwa. Również podczas tegorocznych zmagań przedwyborczych aktywnie wspiera obecnego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

,,5 lat temu Andrzej Duda zwyciężył, mimo że nie dawano mu szans. Determinacja, praca, dały sukces. Daliśmy radę! Na tę zmianę czekali Polacy. Rodzina, praca, godność, bezpieczeństwo, stały się filarami rozwoju. W tych wyborach znowu musimy dać radę biało-czerwona drużyno – napisała na Twitterze była premier.

Poseł Patryk Wicher otwiera biuro. Była premier Beata Szydło również będzie w nim urzędować

Fot. Twitter Beaty Szydło

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.