BAYALA I OSTATNI SMOK W KINIE SOKÓŁ! MAMY DLA WAS BILETY!

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice. Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

BAYALA I OSTATNI SMOK

 

 

 

 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod nim zamieść zdjęcie lub skan malunku, rysunku lub bazgroła Twojego wymyślonego smoka. Spośród przesłanych propozycji wybierzemy najciekawszą naszym zdaniem pracę.

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (17 lutego) do godz 10.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Zaproszenie można zrealizować w terminach:

  • 17 PONIEDZIAŁEK 16:15
  • 18 WTOREK 16:15
  • 19 ŚRODA 16:15

Zapraszamy do zabawy!

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.