Nowy Sącz: tragiczne zdarzenie na os. Barskim. Nie żyje kobieta

Dzisiaj, doszło do tragedii na ulicy Barskiej. Z balkonu z trzeciego piętra wypadła kobieta. Poniosła śmierć na miejscu. Obecnie trwają tam czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

wsb3

-Dzisiaj około godziny 12.40 sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że na ulicy Barskiej w Nowym Sączu, jakaś kobieta wypadła z balkonu. W efekcie mieszkanka tego bloku poniosła śmierć na miejscu- poinformowała nas mailowo oficer prasowa KMP Nowy Sącz, asp. dr Iwona Grzebyk- Dulak.

Na miejscu trwają czynności wyjaśniające okoliczności tragicznego zdarzenia.

-Obecnie na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza z sądeckiej policji wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzają oględziny miejsca zdarzenia i ciała kobiety, jak również ustalają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia- dodaje oficer prasowa.

Policja nie udziela więcej informacji do zakończenia trwania czynności.

Jak informuje rzecznik prasowy KM PSP w Nowym Sączu, Paweł Motyka strażacy brali udział w czynnościach zabezpieczających miejsce zdarzenia.

Na miejscu działał  zespół Ratownictwa Medycznego z Nowego Sącza.

Więcej informacji wkrótce.

Fot: Klaudia Kulak

 

 

 

NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.