Barcice. Dachowanie samochodu osobowego

Barcice. Dachowanie samochodu osobowego

Wczoraj (20 stycznia) doszło do dachowania samochodu osobowego. Zdarzenie to miało miejsce o godzinie 14:28, w miejscowości Barcice. Nikt nie ucierpiał.

Autem marki VW Polo podróżowały dwie kobiety. Obie te osoby wydostały się o własnych siłach z pojazdu i znajdowały się w bezpiecznym miejscu, w chwili przybycia straży pożarnej.

Do zadań straży należało zabezpieczenie miejsce zdarzenia oraz udzielenie wsparcia psychicznego osobom uczestniczących w zdarzeniu. Postawiono pojazd na koła i odłączono w nim akumulator. Stwierdzono, że nie doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych – relacjonują funkcjonariusze.

Następnie, po czynnościach wyjaśniających przez policję, zostały usunięte z jezdni – rozbite plastikowe oraz szklane elementy pojazdu.

Z kolei, w karetce pogotowia, uczestniczki wypadku zostały poddane rutynowym badaniom. Ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do działań w Barcicach, zostały zadysponowane zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Barcice Nie podano, co było przyczyną dachowania samochodu. 

fot. KM PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.