Bajdurek 2019 za nami!

Młodzieżowe grupy teatralne z całej Małopolski  miały w Nowym Sączu swoje wielkie święto. Trzydziesta czwarta edycja Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek" znów przyciągnęła do MCK Sokół rzesze młodych utalentowanych aktorów. Na festiwalowej scenie w ciągu trzech dni zaprezentowało się siedemnaście najlepszych trup aktorskich wyłonionych  podczas eliminacji powiatowych spośród 96 zespołów

W tym roku w finale zaprezentowali się reprezentanci: Żabna, Biecza, Kęt, Tarnowa, Libiąża, Limanowej, Gorlic, Wojnicza, Bochni, Olkusza, Wieliczki, Krakowa i Nowego Sącza. Młodzi pasjonaci teatru biorąc udział w festiwalu mieli okazję nie tylko wystąpić na wielkiej scenie i pokazać swoje umiejętności szerokiej publiczności, ale także od siebie wzajemnie uczyć się wrażliwości, pracy w zespole, odkrywać w sobie nowe umiejętności,  przełamywać bariery i dobrze się przy tym bawić.

Rozrywkę uczestnikom i zgromadzonej publiczności zapewnili wspaniali prowadzący- Barbara i Aleksander Porzuckowie, którzy pomiędzy występami uczyli piosenek oraz rozdawali prezenty i upominki.

Dla wszystkich laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe oraz dyplomy i statuetki, które wręczono zwycięzcom.

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.