Aż 44 zdarzenia w powiecie gorlickim i drogowy zator przed Krynicą (zdjęcia)

Aż 44 zdarzenia w powiecie gorlickim i drogowy zator przed Krynicą (zdjęcia)

powiat gorlicki, powiat sądecki, atak zimy,

Trwają działania strażaków w powiatach gorlickim i nowosądeckim. Zgłoszenia są przyjmowane niemal cały czas. Zima daje się we znaki służbom, które pracują w pocie czoła. O godzinie 21:16 uzyskaliśmy dokładne dane dotyczące dzisiejszych działań na terenie ziemi gorlickiej.

Dużą ilość otrzymywanych dziś zgłoszeń potwierdza w rozmowie z naszą redakcją mł. bryg. Dariusz Surmacz z tamtejszej Państwowej Straży Pożarnej.

– W dniu dzisiejszym, do godziny 21:00 na terenie naszego powiatu odnotowano 44 zdarzenia. Najwięcej z nich było związanych z usuwaniem skutków intensywnych opadów śniegu. Ciągle napływają nowe zgłoszenia. Dotyczą powalonych drzew (41 przypadków) kolizji drogowych (2 przypadki) oraz pożaru budynku gospodarczego (1 przypadek) – mówi mł. bryg. Dariusz Surmacz z PSP Gorlice.

Trudne warunki panują także na ziemi sądeckiej. W poniższej galerii, poza aktualną pracą gorlickich druhów można także zobaczyć zdjęcie ukazujące znajdujący się na lewym boku samochód (to ulica Radziecka w Nowym Sączu) jak również wieczorny zator drogowy przy wjeździe do Krynicy-Zdroju.

Czytaj także: Specjalnie dla  DTS24: strażak relacjonuje akcje ratunkowe. W jednej miejscowości dwie potrącone osoby, dwa dachowania i czołówka

Fot: Biecz998 / SądeckieDrogi

Share on twitter
Share on facebook