Artur Czernecki dostał posadę wicedyrektora nowosądeckiego MORD

Sądecki radny PiS Artur Czernecki otrzymał posadę zastępcy dyrektora Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu.  To oznacza, że ze stanowiskiem żegna się wieloletni wicedyrektor tej placówki Wiesław Kądziołka.

Jak informowaliśmy w  dts24 – po przejęciu sterów województwa przez Prawo i Sprawiedliwość z powodu „utraty zaufania” odwołano  dyrektora Waldemara Olszyńskiego. Jego miejsce zajął były starosta nowosądecki Marek Pławiak.

– Decyzją i wolą nowego zarządu województwa jest, aby dobierać sobie współpracowników takich, do których można mieć zaufanie i z którymi chce się współpracować. To jest prawo każdego zarządu – wyjaśniał  Filip Szatanik, kierownik Biura Prasowego Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Czernecki w rozmowie z „Gazetą Krakowską” oświadczył, że propozycję pracy w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego otrzymał od marszałka Witolda Kozłowskiego.

Nowy wicedyrektor sądeckiego MORD ukończył studia magisterskie na kierunku: pedagogika resocjalizacyjna i profilaktyka społeczna (Uniwersytet Humanistyczno – Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach) oraz podyplomowe z zakresu zarządzania instytucją oświatową w zreformowanym systemie edukacji (Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim).

W swoim CV ma między innymi dwuletnie doświadczenie na stanowisku dyrektora  RUCH-u, 17 lat pracy w zawodzie legalizatora Obwodowego Urzędu Miar w Nowym Sączu oraz własną działalność gospodarczą.

Zdjęcie Klaudia Kulak, dts24

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.