Usunięcie i sprostowanie materiałów wyborczych informujących jakoby poseł Mularczyk był "jedynym kandydatem do Parlamentu Europejskiego z Podhala" oraz 3 tysiące złotych na rzecz Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem - taki wyrok zapadł dziś w Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu. Tym razem powodem był Andrzej Skupień - kandydat do PE Konfederacji. To już kolejny proces w trybie wyborczym przeciwko Arkadiuszowi Mularczykowi, który zakończył się przegraną kandydata PiS. 

wsb3

- Jestem usatysfakcjonowany orzeczeniem Sądu Okręgowego w Nowym Sączu. Spodziewałem się, że Sąd przychyli się do mojego wniosku. Mam nadzieję, że takie rozprawy dadzą do myślenia innym kandydatom w następnych wyborach i zastanowią się kilka razy nad swoimi hasłami wyborczymi. Nie może być takiej sytuacji, że osoby celowo wprowadzające w błąd wyborców czynią to bezkarnie- powiedział po ogłoszeniu wyroku Andrzej Skupień

 

Czytaj też:

Poseł Mularczyk za nic ma postanowienie sądu? Kolejny pozew i zawiadomienie do prokuratury

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.