Arkadiusz Mularczyk - jedynką listy PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - sądecki poseł Arkadiusz Mularczyk będzie "jedynką" listy PiS w okręgu nr 14 w najbliższych wyborach parlamentarnych. Decyzję w tej sprawie ma ogłosić jutro podczas konferencji prasowej prezes partii Jarosław Kaczyński.

- Do czasu  ogłoszenia przez prezesa Kaczyńskiego decyzji w tej sprawie, nie będę tej informacji komentował - oświadczył w rozmowie z nami sądecki polityk.

W wyborach do europarlamentu poseł otrzymał 28 tys. 761 głosów. Był to piąty wynik na liście Prawu i Sprawiedliwości. Partii  przypadły cztery mandaty w okręgu małopolsko-świętokrzyskim. W Nowym Sączu na Arkadiusza Mularczyka głosowało 3100 osób.

W wyborach parlamentarnych w 2011 - jako  lider listy PiS do Sejmu w okręgu nowosądeckim Arkadiusz Mularczyk uzyskał 45 tys. 801 głosów poparcia.

Jarosław Kaczyński namaścił wyborcze ,,jedynki". Jest wśród nich sądeczanin

 

WIŚNIAMAŁALIP

6 comments

  1. PIS tak Muł nie 12 Lipiec, 2019 at 22:46 Odpowiedz

    Gość który zdradził, zniszczył i rozwalił PIS w Nowym Sączu, powiecie sądeckim i całym okręgu ma być na czele PISu? To jest jakaś kpina czy sabotaż?

    • Jozin z Bazin 15 Lipiec, 2019 at 22:20 Odpowiedz

      Jest jedna i to bardzo dobra rzecz ….wyjechał z naszego pięknego Nowego Sącza 🙂 niech wraca do swojego Raciborza….tam jego rodzinne miasto….

Wypowiedz się w tej sprawie