Arkadiusz Mularczyk - jedynką listy PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - sądecki poseł Arkadiusz Mularczyk będzie "jedynką" listy PiS w okręgu nr 14 w najbliższych wyborach parlamentarnych. Decyzję w tej sprawie ma ogłosić jutro podczas konferencji prasowej prezes partii Jarosław Kaczyński.

- Do czasu  ogłoszenia przez prezesa Kaczyńskiego decyzji w tej sprawie, nie będę tej informacji komentował - oświadczył w rozmowie z nami sądecki polityk.

W wyborach do europarlamentu poseł otrzymał 28 tys. 761 głosów. Był to piąty wynik na liście Prawu i Sprawiedliwości. Partii  przypadły cztery mandaty w okręgu małopolsko-świętokrzyskim. W Nowym Sączu na Arkadiusza Mularczyka głosowało 3100 osób.

W wyborach parlamentarnych w 2011 - jako  lider listy PiS do Sejmu w okręgu nowosądeckim Arkadiusz Mularczyk uzyskał 45 tys. 801 głosów poparcia.

Jarosław Kaczyński namaścił wyborcze ,,jedynki". Jest wśród nich sądeczanin

 

PUMA

6 comments

 1. Jozin z Bazin 12 lipca, 2019 at 21:54 Odpowiedz

  Mam nadzieje iż nikt na pis w Sączu glosu nie odda. Gość któty nigdy nic dka nas w Sączu nie zrobił… Żenada

 2. PIS tak Muł nie 12 lipca, 2019 at 22:46 Odpowiedz

  Gość który zdradził, zniszczył i rozwalił PIS w Nowym Sączu, powiecie sądeckim i całym okręgu ma być na czele PISu? To jest jakaś kpina czy sabotaż?

  • Jozin z Bazin 15 lipca, 2019 at 22:20 Odpowiedz

   Jest jedna i to bardzo dobra rzecz ….wyjechał z naszego pięknego Nowego Sącza 🙂 niech wraca do swojego Raciborza….tam jego rodzinne miasto….

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.