Arkadio schował się pod skorupę z Kasią Moś! Nowy klip porusza!

To kolejny wspaniały duet w dorobku Arkadio – chłopaka od nas. Sądeczanin tym razem zaprezentował najnowszy klip i piosenkę z udziałem wokalistki Kasi Moś. W poruszającym utworze zabrzmieli razem doskonale. Posłuchajcie sami!

Nowy utwór „Schować pod skorupę” pochodzi z albumu „Gdy nie widzi nikt”, który 6 maja miał oficjalną premierę. Poza Kasią Moś można usłyszeć na nim także innych artystów jak: Marika, Fisheclectic, Ewa Novel, Vix.N, Edzio, Artur Andrus, Misiek Koterski, Piotr Baron, Krzysztof Antkowiak, Mikser, Bosski Roman oraz Adam Sztaba ze swoimi orkiestracjami w trzech utworach. Opublikowany na kanele YouTube artysty nowy teledysk i piosenka – są jego zapowiedzią.

-Mega się jaram, że zrobiliśmy ten numer z Kasią. W mojej ocenie to jeden z najbardziej nasyconych emocjami utworów na płycie, mój faworyt. A to, co zrobiła w nim Kasia przeszło nasze najśmielsze oczekiwania – przyznaje Arkadio.

W najnowszym teledysku do tej piosenki można odnaleźć sporo lokalnych wątków. Pojawia się sądecka ul. Jagiellońska, galeria Trzy Korony w Nowym Sączu oraz inne ujęcia nagrane na Sądecczyźnie.

-Ten utwór mówi o sytuacjach, w których czujemy się bezsilni. Możemy mieć wielką wiedzę na temat tego, jak radzić sobie z trudnościami, a gdy przychodzi życie — znów kończy się inaczej, niż byśmy chcieli. Najczęściej wtedy chcielibyśmy „schować” ten fakt, żeby nikt go nie „zobaczył”. Taka już nasza natura, że kiedy jest dobrze, to nie chce nam się mówić o tym, co nas rani, a gdy jest źle, to wszystko się kumuluje. Ten kawałek jednak ma w swoim wybrzmieniu perspektywę nadziei, chociaż trzeba pamiętać, że człowiek często potrzebuje pomocy i nie poradzi sobie ze wszystkim sam – dodaje Arkadio.

Czytaj też:

Nowy Sącz, ul. Nawojowska: nie mieli maseczek, mieli za to marihuanę i amfetaminę…

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.