Arkadio i Edzio zapraszają do Escape Roomu

Arkadio i Edzio zapraszają do Escape Roomu

Raper z Nowego Sącza – Arkadiusz „Arkadio” Zbozień prezentuje nowy projekt muzyczny zatytułowany „Gdy nie widzi nikt”. Wczoraj podzielił się najnowszym i ostatnim klipem nagranym w ramach tego projektu we współpracy z Edziem. Klip przenosi w  świat Escape Roomu i daje do myślenia o tym, jak to jest, gdy nic nie dzieje się tak, jak chcielibyśmy.

Płyta „Gdy nie widzi nikt” kipi od bardzo osobistych przeżyć i emocji.

To płyta, która najbardziej odsłania moją prywatną rzeczywistość. Mam na celu zaprosić Cię do świata emocji, które przeżywałem w konkretnym okresie mojego życia” – mówi Arkadio dodając, że koncepcja całego wydawnictwa i tytułowego singla wzięła się z jego osobistych walk, z doświadczenia smaku zwycięstwa, na które patrzą wszyscy oraz porażki, której nie widzi nikt.

Sami przed sobą nie ukryjemy niczego. Stąd, dopiero kiedy wygrywamy, gdy nikt nie patrzy, mamy szansę doświadczyć tego najpełniej i najprawdziwiej – podkreśla.

Do projektu zaprosił znanych artystów reprezentujących przeróżne style muzyczne. Wystąpili z nim m.in. Kasia Moś, Marika, Adam Sztaba (orkiestracje), duet Fisheclectic, Artur Andrus, Misiek Koterski, Piotr Baron (saxofon), Vix.N, Edzio, Bosski Roman,  Mixer, Ewa Novel i Krzysztof Antkowiak.

Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook