ANDRÉ RIEU w Kinie SOKÓŁ

ANDRÉ RIEU w Kinie SOKÓŁ

André Rieu i Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty rocznie ogląda na żywo ponad pół miliona melomanów. Jeśli nie udało się wam wziąć udziału w tym niezwykle barwnym widowisku – nic straconego!

Kino SOKÓŁ zaprasza na retransmisję koncertu ANDRÉ RIEU W DUBLINIE. DOBRY KONCERT NA NOWY ROK. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 5 lutego 2023 r. o godzinie 13:00.

Za nami entuzjastycznie przyjęty letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj 

Reklama